מטופלות מספרות

הגעתי אליך באוקטובר 2018, עייפה ומותשת אחרי הרבה רופאים מומחים שביקרתי לפניך, שנייה לפני שאיבדתי תקווה והשלמתי עם גזירת הגורל שעליי להתמודד ולחיות עם מחלת האנדומטריוזיס. כבר בפגישה הראשונה נוכחתי לגלות שנעשה עמי חסד משמיים, הגעתי לרופא הכי קשוב, אמפתי ומקצועי שיכולתי לבקש. בלי התלבטות בכלל החלטתי שאני מפקידה את גופי בידיך. זה לא נגמר שם, אמנם הניתוח נותן שם והקלה אבל המחלה נשארת. נוכחתי לגלות שכל דבר שאצטרך יש לי רופא שעומד לצידי ועובר איתי את המסע שלי. שאכפת לו ממני, שאני לא עוד מספר. לצערי בגלל זמן האבחון המאוחר עברתי המון רופאים עד שהגעתי אליך, היה לי למה להשוות ולכן הערכתי את זה עוד יותר. התמזל מזלי, וגם שכבר נגמרו לי הכוחות ורציתי לוותר לא עזבת את ידי לרגע, עודדת אותי ונתת לי את הכוחות להתמודד ולטפל בעצמי. תודה!

ליטל ס.

המקצועיות והניסיון בתחום הביאו אותי אליך. האנושיות, החתירה למציאת פתרון שמתאים לי במדוייק, ההסברים בשפה ברורה, הזמינות, מאור הפנים והאדיבות, השאירו אותי.

אתה שילוב נדיר של רופא מקצוען ומנתח בחסד יחד עם מחוייבות לשירות בגובה העיניים.

הניתוח הלפרוסקופי להסרת הרחם שעברתי אצלך וההחלמה ממנו עברו לי בקלות בזכות המיומנות, המקצועיות והזמינות. תודה אורי שהיית איתי לאורך כל הדרך.

רונית ע.

לד״ר אורי דיאור היקר,

תודה על היחס האישי והמסור, בנתינת עצה ובמילת עידוד

תודה על ביצוע הניתוח המורכב באופן מיטבי

מלאכתך קודש אשר נעשית במסירות ובצניעות להעניק לנשמה חיים לא בחסד כי אם בזכות

תודה שהפכת לנו חלום למציאות,

מעריכים ומוקירים

רובי וזהבית פ.

בתוך בהלה וחרדה גדולה מצאתי אותך! המלאך שלי, אומרים שלא מספיק רק ללמוד רפואה, צריך גם אנושיות ד"ר דיאור הוא רופא מדהים!! רופא שנותן את הלב והנשמה, ניתחת אותי 3 ניתוחים שהצילו את חיי, בזכותך הצלחתי להיקלט להריון ולהגשים את חלומי להיות אמא. תודה על הליווי לאורך כל הדרך במיומנות מקצועיות ואמפתיה אמיתית, תוך הקשבה ותשומת לב זמינות וטיפול מסור.

מעריכה מאוד!

ליז ו.

ד"ר אורי דיאור היקר,

תודה רבה על האנושיות, האכפתיות, המסירות, העדינות והרגישות אלי כמטופלת שלך.

מאוד מעריכה את זה שאתה רואה את המטופלת דבר ראשון כבן אדם ואח"כ כ"פציינטית",

בכל פעם שנפגשנו לפני ואחרי הניתוח שאלת אותי אם יש לי שאלות, וגם בימים של האשפוז כשבאת לבדוק אותי תמיד עמדת מאחורי הוילון ושאלת אם אפשר לפתוח,

ובמשך ימי האשפוז דאגת לי והתעניינת בשלומי ובאת לבדוק אותי מספר רב של פעמים.

אתה מאוד משקיען ודואג למטופלות שלך.

הרגשתי שאני נמצאת בידיים הכי טובות ושאפשר לסמוך עליך ב 100% שתעשה את שליחותך בצורה הטובה ביותר.

כן ירבו כמותך בישראל,

בהודיה ובהערכה גדולה מאוד

מוריה ס.

אשמח לעמוד לשירותכן בכל פנייה

צור קשר